Bu Blog'un Hikayesi


Uzun müddet internette çeşitli web siteleri ile var olma savaşımı bu blog ile nihayete erdirmek istiyorum artık. Neredeyse denemediğim tarz, çeşit ve kategori kalmadı. Bazı denemelerimde yüksek hitlere çıktığım günlük yüz bin hitleri gördüğüm oldu lakin sonunda hep hüsrana uğradım. Kimi zaman bu hüsranların sebebi benim umursamaz tavrım oldu kimi zaman ise Google'ın akıl almaz algoritma değişiklikleri. 

Peki Neden Başarısız Oldum?

Sıralamalarda üst sıralara çıkmak için birçok etken yer almaktadır. Bunların başında her daim özgün içerik olmakla birlikte; arama motoru optimizasyonu, sitenin açılış hızı, mobil uyumluluğu, görsel özgünlüğü, içerik yayınlanma hızı, içeriğin uzunluğunun yeterli olması faktörleri başta gelenlerdir. 

Belirttiğim maddelerde olan eksikliklerim işin sonunda beni hep uçurumun kenarına doğru itti ve başarısız oldum. Nihayetinde de bu bloğu açmaya ve hit kaygısı yada herhangi bir ticari kaygı yaşamadan bilgi ve tecrübelerimi aktarabileceğim bir platform oluşturmak istedim. Bu yüzden bu sitede hiçbir zaman reklam yer almayacak. 

Başka yazılarda görüşmek dileğiyle...

Etiketler:

Yorum Gönderme

[disqus] [blogger] [facebook]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget