Ana sayfa Windows Nasıl Hacker Olunur, Hacker Olmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Nasıl Hacker Olunur, Hacker Olmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

555
0

Bir Hacker Olabilme Potansiyeliniz Var Mı?

Gün geçtikçe çağımızda teknoloji ilerlemektedir. Bu ilerleyen teknoloji bazen insana zarar verirken bazen de insana hayatında çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Hiç düşündünüz mü bir insan bir bilgisayarı en fazla ne kadar bilebilir, yani en iyi hacker nasıl olur. İlk öncelikle her insan kendi yetenek ve becerilerini çok iyi bilir. Ve o yeteneklerine doğru koşar ve onlara doğru hedef alır. Eğer sizde sayısal bir zeka varsa siz iyi bir hacker olabilirsiniz demektir. Ama her şey sayısal zekâya sahip olmakla da yetmiyor.


Eğer siz benden iyi bir hacker olur diyorsanız ilk öncelikle internetten korkmamalı ve adeta internet ile arkadaşmış gibi olmalısınız. İşte ancak böyle olursanız iyi bir bilgisayar kurdu olabilirsiniz. İyi bir hacker olmanın yolu insanın kendisine güvenmesinden de geçer. Bir insan kendine güvendikten sonra yapamayacağı hiç bir şey yoktur. İyi bir hacker işe başlamadan önce bilgisayar ile alakalı bütün donanımları bilmek zorundadır.

Hangi program ne işe yarıyor, bu programla ne yapılır, bu program benim işime yarar mı diye bütün bilgisayar donanımlarını en ince ayrıntısına kadar bilmelidir. Eğer zaten sizde böyle yetenekler varsa siz kendinizden emin olunuz ki sizi büyük dev şirketler kendi bünyelerine alıp iyi bir maaş, iyi bir ev, ve iyi bir araba ile sizlerin gelişmesi için daha büyük çabalar içerisine gireceklerdir. Çünkü dev şirketler için iyi bir hacker önemlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here