Ana sayfa Uygulamalar 3 Adımda Taşınabilir Windows 10/8/7 USB Sürücü Oluşturun

3 Adımda Taşınabilir Windows 10/8/7 USB Sürücü Oluşturun

663
0

Taşınabilir bir Windows USB sürücüsü nasıl oluşturulur?

“Merhaba, taşınabilir bir Windows USB sürücüsünü nasıl oluşturacağınızı biliyor musunuz? Taşınabilir Windows USB sürücüsünün bilgisayarımı diğer işyerlerine taşımaya oldukça fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlayabileceği söylendi. sistemi yeni bir cihaza sürdüğümde çalışmaya devam ediyorum.

Bu gerçekten harika. Bunu denemek istiyorum. Sisteminizi USB sürücüye güvenli bir şekilde nasıl kopyalayacağınızı ve taşınabilir bir Windows diski yapabilmeyi biliyor musunuz? Böylece sistemimi ve verilerinizi küçük bir USB sürücüsü ile herhangi bir yere taşıyabiliyorum? Yolu biliyorsan, lütfen bana yardım et. Teşekkür ederim.”

Taşınabilir Windows USB sürücüsü, yeniden yüklemeden kendi sisteminizi yepyeni bir bilgisayara yüklemenizi sağlar. Bilgisayarınız aniden çökerse veya Windows önyükleme başarısız olduğunda, taşınabilir Windows USB sürücüsü ile kendi bilgisayarınızı da kurtarabilirsiniz. Peki böyle bir taşınabilir Windows USB sürücü nasıl oluşturulur?

3 adımda taşınabilir Windows 10/8/7 USB sürücü oluşturun

Bu makalede, Windows 10/8/7 için taşınabilir Windows USB sürücüsünü etkili bir şekilde 3 basit adımda oluşturmanızı sağlayan profesyonel Windows yedekleme ve kurtarma yazılımı EaseUS Todo Backup’ı denemenizi öneririz.

Şu anda kendi bilgisayar sisteminizin taşınabilir bir Windows USB sürücüsünü oluşturmak için indirip yükleyebilirsiniz.
Not: EaseUS Todo Backup‘ın yardımıyla 30 gün içinde taşınabilir Windows USB sürücüsünü oluşturmanız için% 100 ücretsizdir.

Windows USB sürücüsü oluşturmak için adım adım kılavuz

Not: USB sürücünüz, sistem sürücünüz ve önyükleme bölümünüzden daha büyük olmalıdır. EaseUS Todo Backup, USB sürücüsünün System Clone ile yeterince büyük olup olmadığını size bildirir.

Adım 1. USB sürücüsünü PC’nize bağlayın ve EaseUS Todo Backup’ı çalıştırın;
Sistem Klonu’na tıklayın;

Adım 2. Hedef diski seçin – sistem sürücüsünü (sistem ve önyükleme bölümünü) kopyalamak için USB sürücüsü; (Burada, USB sürücü depolama alanınızın yeterince büyük olup olmadığını veya kaynak disk alanına bağlı olup olmadığını belirleyebilirsiniz.)
Gelişmiş seçeneklere tıklayın ve Taşınabilir Windows USB sürücüsü oluştur seçeneğine işaret edin> İleri’ye tıklayın;

Adım 3. Sistem klonlama işlemi tamamlanana kadar bekleyin.

Bundan sonra, taşınabilir bir Windows USB sürücüsü başarıyla oluşturdunuz ve sisteminizi aniden çökertirse, kendi sisteminizi yeni bilgisayarda çalıştırmak veya PC’yi yeniden başlatmak için kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here